Aktaş Elektrik Akülü Araba Tamir Servis ve Yedek Parça

 E-Ticaret   https://akuluarabatamircisi.com/ Sitemiz Açıldı.

Orjinal Yedek Parçaları Kredi Kartına Taksit  imkanları ile Satın Alın.

Whatsapp Web ile Mesaj gönderebilirsiniz.

Kurumsal

Tarihçe

Akülü Araba Tarmiri olarak 2013 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize özgün tasarımlarımızla özel beklentilerinizi aşan kalitede hizmet sunmaktadır.

7 Yılı aşan tecrübemiz ve deneyimli elemanlarımız ile yüksek verimli projeler üretmekte ve müşterilerilerimizin yüzünü güldürmekteyiz.

Misyonumuz

Firmamız elektrik malzemeleri ve  akülü araba tamir ve yedek parçalarının satım bakım ve tamirini yapmaktadır.Her marka akülü araba modellerine ait aküler şarj aletleri ve yedek parçalarını uygun fiyatlar sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Ürünlerimizin satışından sonra, Garanti bitiminde yedek parça tamir ve sevisleri de firmamızdan sağlanmaktadır. Bir çoğu yerli üretimimiz olan ürünlerin yedek parçak sıkıntısı son derece azdır.

Böylece bizi seçen müşterilerimizi bugün değil yarın da korumayı hedefliyor. Onları korumayı vizyon ediniyoruz.

İş Ahlakı

Her üstlendiğimiz işi zamanında ve müşteri istekleri doğrultusunda eksiksiz yapma anlayışı ile hedeflerimize emin ve güvenilir adımlarla ilerlemektir. 

Profesyonel ve Hızlı Çözüm üreten ekip ile birçok konuda müşteriler ile uyum içinde çalışmalarını sağlayan firmamız piyasada hak ettiği konumda bulunmaktadır.